O nas

            Stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska  to organizacja, której naczelną ideą jest aktywne uczestnictwo obywatelek i obywateli naszego kraju w życiu społecznym. W jego szeregach spotkali się z jednej strony ludzie z doświadczeniem politycznym, partyjnym, z drugiej osoby, które do tej pory działały z daleka od polityki, głównie społecznie lub realizowały się merytorycznie w swoich dziedzinach. Wszyscy po to, by swoje doświadczenia przełożyć na poprawę funkcjonowania życia politycznego i społecznego w Polsce.

            To, co połączyło nas pod szyldem Dom Wszystkich Polska, to sprzeciw wobec zawłaszczania życia politycznego i społecznego w naszym kraju przez partie polityczne i oderwanie decydentów politycznych od obywateli i ich spraw. Nie zgadzaliśmy się i nie zgadzamy na to, aby rządzili nami politycy, którym potrzebni jesteśmy tylko raz na kilka lat w dniu wyborów. Dlatego od początku aktywnie uczestniczyliśmy w wielu inicjatywach politycznych oferując wsparcie programowe i kompetentnych kandydatów startujących w wyborach. Od początku staramy się również wpływać na życie społeczne oddolnie poprzez inicjatywy społeczne, edukacyjne i współpracę z licznymi organizacjami pozarządowymi.

            Jeżeli masz podobne przekonania, chęci i energię do działania to czekamy na Ciebie. Jeżeli reprezentujesz organizację, której przyświecają podobne wartości, zapraszamy do nawiązania współpracy. Razem możemy zrobić zdecydowanie więcej.

KONTAKT

Stowarzyszenie
Dom Wszystkich Polska

Potocka 4/19, 01-652 Warszawa kontakt@dwp.org.pl

ZNAJDŹ NAS